Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

549 Kč/22 € 

NOVINKA! Kniha pro emoční odolnost dětí: Zvládám své emoce laskavě k sobě a druhým

Kniha pro zvládání života, která pomáhá dětem porozumět, co cítí,
a dělat pozitivní rozhodnutí, jak své emoce zvládat. 

 • Co mohu dělat, když prožívám něco těžkého? Co mi může pomoct, když se svět zdá příliš smutný nebo nespravedlivý? Když nevím, jak dál?
  Jak se mohu zlobit, aniž bych ubližoval/a sobě, druhým, nebo si nechal/a ubližovat? Co mi pomáhá, když cítím nudu, úzkost, strach nebo bezmoc?
 • Ve kterých situacích mohu jednotlivé emoce prožívat? Proč žárlím
  nebo závidím a proč zklamání tak bolí?
 • Kniha vám pomůže objevovat společně s dětmi nové a laskavější způsoby zvládání: na každé stránce najdete 8 ilustrovaných řešení pro 1 z 24 emocí.

 • Kniha je velkého formátu A4, má formu flipbooku s kroužkovou vazbu
  a vysokou gramáž laminovaných stránek. Je proto vhodná pro děti každého věku od těch nejmenších a krásně se s ní pracuje: děti si pomocí barevných záložek mohou snadno najít stranu, kterou potřebují nebo která se jim líbí.

 • Pokud již máte Emoční karty, knížka na ně krásně navazuje a doplňuje
  k jednotlivým emocím 8 možností, jak každou z nich zvládat, ve kterých situacích je můžeme prožívat a proč mohou být důležité, i když jsou nepříjemné. Dohromady tak tvoří uceleného průvodce pro zdravý emoční růst dětí a rozvíjení jejich emoční inteligence a odolnosti.

 • PRŮVODCE pro zvládání emocí
  Jak reagovat na každodenní pocity bez ubližování sobě či druhým, ve kterých situacích můžeme dané emoce prožívat a v čem je každá z těchto emocí důležitá a může nám pomáhat.
 • CO MOHU DĚLAT, KDYŽ CÍTÍM ...
  8 inspirací pro zdravé zvládání každé z 24 emocí: 8 tipů, jak reagovat na to, co se nám děje a co cítíme, laskavěji k sobě i k druhým.
 • POMŮCKA doplňující produkt EMOČNÍ KARTY
  Knihu lze používat samostatně, pokud však již máte Emoční karty, krásně na ně navazuje a doplňuje k jednotlivým emocím 8 možností, jak každou z nich zvládat, ve kterých situacích je můžeme prožívat a proč jsou důležité.
 • ODOLNÁ PRACOVNÍ KNIHA pro děti každého věku
  formát flipbooku se spirálovou vazbou o velikosti A4 (21 x 29.7 cm), kvalitní vysokogramážní papír, matná laminace, štítky pro vyhledávání stránek
 • DOSTUPNÉ ČESKY I SLOVENSKY
  Vyberte, kterou variantu si přejete objednat. Následně můžete přidat další emoční pomůcky. 

Potřebujete se na něco zeptat?
Nebo s něčím pomoci?

Napište mi na info@tisictvariradosti.cz,
ráda vám pomohu. 🙂